Procapil

Procapil nedir Procapil hakkında bilimsel bilgiler Procapilin kullanım alanları ve saç ilaçlardaki yararları hakkında bilgiler

Yüksek başarısı sebebiyle procapil içeren spreyler giderek artmaktadır. Üretici sayısı arttıkça ürün ciddiyeti de değişmektedir. Alacağınız ilacın güvenilirliği üretici ve üreticinin bu konudaki birikimiyle yakından ilgilidir. Procapilin saç dökülmesi tedavisinde yüksek başarısı ve popülaritesi’nin artışı özellikle piyasa ürünü çıkaran kurumların dikkatini çekmiş ve bilimsellikle ilgisi olmayan tarzda ürünler piyasaya verilmeye başlamıştır.

Procapil içeren spreyleri araştırırken şu noktaları aklınızdan çıkarmayınız;

İçeriğindeki aktif madde miktarı;

Bazı üreticiler ne kadar madde koyduğunu bile yazmazken bazıları da hiçbir bilimsel desteği olmadığı halde % 5 procapil içerdiğini belirtmektedir.Yapılan bilimsel çalışmalar % 1.5-% 2 ve % 3 konsantrasyonlarla yapılmış ve en etkili sonuç un kadınlarda % 2 erkeklerde % 3 yoğunluklarda elde edildiği görülmüştür.”bizimkinde daha çok var” mantığıyla üretilen ürünlere temkinli yaklaşınız,yoğunluğunu belirtme gereği bile duymayan ürünlerden uzak durunuz.

Firmanın birikimi;

Hiçbir birikimi olmadığı halde 2 çeşit ürün çıkararak piyasada yer edinmeye çalışan firma ürünleri yerine saç konusunda araştırma geliştirmeye önem veren ve saç sorunları konusunda birikimli kurumların ürettiği ürünleri tercih edin.

İnternet ürünleri;

Sadece internette satılan ürünlerin güvenilirliği sınırlıdır bu sebeple eczanelerde satışı yapılan ürünlerden birini alın.

Taklidinden korunma önlemleri;

Sıradan bir kutuya koyup satışa sunulan ürünler yerine kutusu,sızdırmaz şişesi,spreyi,damlalığıyla taklit edilemeyen ürünleri araştırın.

  • Resmi sitesinde tatmin edici bilgi ve bilimsel çalışmalar olan üreticileri tercih edin
  • Bir sorunla karşılaşmanız halinde ulaşabileceğiniz bir uzman desteği olmasına özen gösterin
  • Dökülmeyi önlemesi yanında saç beslenmesini ve kalitesini artıran aktiflerinde olduğu spreyler saf procapil içerenlerden daha iyi sonuç

vereceğinden bu gurup ürünleri tercih edin.

Share
  1. Anonim says:

    […] […]